Про нас

Працюємо для Вас

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО НА САЙТ НАШОЇ ТУРИСТИЧНОЇ АГЕНЦІЇ!

Компанія «SEQUOIA TRAVEL» є тим місцем, де кожен може розраховувати на чудову атмосферу відпочинку та високу якість обслуговування. Співробітники, що працюють тут, прекрасно розуміють, як зробити відпочинок туристів комфортним, наповненим яскравими емоціями і враженнями. Вигідні пропозиції турів дозволять швидко відправитися в улюблені країни в компанії близьких, друзів, сім'ї або другої половинки, щоб у повній мірі розслабитися і насолодитися красою іншої країни.

Ми можемо запропонувати Вам екскурсійні тури в країни з розкішними світанками та заходами сонця, спекотними пляжами, та ще не підкореними прохолодними гірськими схилами.

Наша Туристична Агенція пропонує найширший вибір пропозицій під різні вимоги, вподобання і бюджет. З урахуванням побажань клієнтів кваліфіковані консультанти можуть підібрати максимально комфортний варіант, щоб після відпочинку у вас залишилися винятково позитивні враження та емоції. Ми поділимося своїм солідним досвідом і надамо велику кількість вигідних пропозицій на зручний для вас період відпочинку. Більше того, буде надана інформаційна підтримка і гарантований супровід на кожному з етапів подорожі.

Про_агентство

Є пропозиції відправитися в самі екзотичні місця, популярні курорти, де вирує нічне життя, відвідати цікаві екскурсії або ж спокійно відпочити в комфортному готелі, познайомитися з культурним спадком різних країн, провести весільну церемонію в витонченій атмосфері.

Ми взаємодіємо виключно з туроператорами, які гарантують бездоганний сервіс та добре зарекомендували себе на туристичному ринку. Такий підхід дозволяє багатьом клієнтам довіряти «SEQUOIA TRAVEL» і постійно звертатися до нас.

Фахівці, що працюють у нас, на регулярній основі відвідують туристичні виставки та семінари, їздять в рекламно-інформаційні тури. Тому їм завжди є що запропонувати нашим клієнтам. Ми надамо вам найсвіжішу і актуальну інформацію, розповімо про специфіку відпочинку в тих чи інших країнах.

Пошук турів з вильотом з Києва або інших українських міст, доступний за такими напрямками, як Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Греція, Іспанія, Болгарія, Таїланд, Шрі-Ланка, Мальдіви та інші.

Молоді, професійні і творчі співробітники агенції бажають вам зануритися в світ цікавих і яскравих подорожей. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, обов'язково звертайтеся до нас і ми залюбки надамо вам пораду з усіх питань.
Будемо раді співпраці з вами!

2 Понад 2 роки на ринку
86 ЦІКАВИХ НАПРЯМКІВ
1236 ГАРЯЧИХ ТУРІВ
40 НАДІЙНИХ ПАРТНЕРІВ
тур лидер
туи
корал
джоин ап

АДРЕСА

м.Київ, вул. Генерала Наумова б. 39

E-MAIL

ТЕЛЕФОН

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

Туристична агенція Секвоя Тревел м.Київ