Іспанія

Іспанія

У країні розвинена екскурсійна програма та інфраструктура, достатній вибір та рівень готелів і місць проживання на будь-який смак. Проводяться подорожі по основних історичних і сучасних пам’ятках, розваги на березі моря, нічне життя, навіть лижні курорти. Тут буде приємно усамітнитися як з дітьми, так і з друзями, а підготовка потрібних документів та засобів не займе багато часу.

Культурна програма

Проте не одними вечірками живе іспанський народ. Він ще може запропонувати туристові захоплюючий маршрут по архітектурних руїнах, історичних пам’ятках, релігійних святинях. Іспанія – важливе місце для католиків, бо в ній розташована маса важливих для віруючих об’єктів, головний з яких у Сантьяго-де-Компостеле – де мощі Святого Іакова. Під час Пристрасного тижня по всій країні проходять молебні та служби. Потрапити туди означає набути для свого духовного життя щось нове, познайомитися з культурою мільйонів людей.

Мандрівники, що придбали тури до Іспанії та цікавляться історією світового живопису, скульптури, можуть відвідати відкриті відповідні заклади. У Мадриді – це Королівська академія витончених мистецтв Сан-Фернандо, музей королеви Софії Прадо. У Барселоні зосереджені арт-центри з перфомансами, інсталяціями в музеях сучасного мистецтва, фонді Жоана Міро. Також цікавими та гідними візиту являються музеї імені Пікассо, морського ремесла, шоколадної справи, футбольного клубу.

Особливості відпочинку в Іспанії

Ця країна змусить закохатися в себе з першого погляду кожного. Тут панує особлива культура та атмосфера свята. Жителі як один привітні, завжди з посмішкою зустрічають туристів.

Тут кожен зможе знайти заняття до душі. Сюди приїжджають любителі активного відпочинку та просто туристи з сім’ями та дітьми. Малечі тут буде чим зайнятися, оскільки по всій країні розташовано маса розваг, дитячих парків.

Share