Греція

Греція

Греція – тепле море і тисячолітня історія

Зазвичай, говорячи про чудесну країну Грецію, відразу ж на думку спадає крилата фраза:»”У Греції все є”. Якщо трохи поміркувати, то цей вислів досить правдивий.  Адже тут і Санторіні з білосніжними архітектурними спорудами, і гора Олімп, на якій, за легендою, живуть Боги, стародавні Афіни, острів Родос і Крит, а також, багато інших об’єктів, зачаровують з першого погляду.

Ще з давніх часів, Греція тягне романтиків з усієї планети Земля, і тут, кожен знаходить для себе те, що йому необхідно. Вона як елегантна дівчина, яка вміє підкорювати чоловіка з першого погляду.

На території Греції дивним чином гармонують неймовірна природа, найдавніша історія, привітність місцевих жителів, народні традиції і колорит, який неможливо забути. Подорож в цю дивовижну країну, залишить спогади на все життя.

Греція-запальні танці і релакс на вечірньому морському узбережжі, заходи сонця тут, це щось неймовірне. Єднання з природою тут відбувається на клітинному рівні, і не увібрати в себе цю енергетику просто неможливо. Смачна європейська кухня залишає солодкий смак вина на губах, а приголомшливо приготовані морепродукти вгамують естетичний і фізіологічний голод будь-якого гурмана.

Відпочинок в Греції – фантастичні враження.

Побувавши в Греції, додому ви, неодмінно привезете море позитивних емоцій і океан яскравих вражень. У Греції регулярно проводяться міжнародні фестивалі, пов’язані зі святами місцевих святих і язичницькими обрядами. Але найбільш популярними вважаються такі свята: свято хамси, вина, м’ясоедіння і сироїдіння.

Ці свята йдуть глибоко корінням в тисячолітню історію, і вони присвячуються стародавнім ремеслам. Всі ці заходи відбуваються в літній період, але не варто забувати і про зимові карнавали, наприклад, Афінський фестиваль. Та що там, кожне місто цієї неймовірної країни, під час фестивалів виділяється своєю родзинкою.

Любителі потанцювати від душі, знайдуть собі заняття і влітку, і взимку.В Греції є все, що потрібно. На островах Міконос, Родос, Крит, Корфу є нічні клуби, бари, ресторани, затишні домашні кафе», в яких можна відпочити і смачно поїсти після запальних танців.

Курорт Халкідікі відрізняється розвиненою інфраструктурою і прекрасними пляжами. Для любителів екскурсій, місцеві туроператори пропонують великий вибір поїздок в різні знакові місця.

Мандрівники можуть вибрати Гарячі тури в Грецію, і насолодитися усіма принадами цієї гостинної країни.

 

Share